Čo ponúkam. Služby a cenník.

Mária Balážová
1 min readMay 25, 2020

--

Ako pracujem si môžte detailnejšie prečítať tu.

Od 1. januára 2022 prechádzam na tzv. “sliding scale” cenník. Cena za sedenie sa odvíja od toho, aký príjem má klient a koľko si on sám vyberie platiť za sedenie. Umožňuje to, aby terapia bola dostupnejšia aj pre klientov, ktorých finančná situácia je menej priaznivá. Verím, že takýto spôsob platby za sedenia je férovejší, aby bola psychoterapia dostupná pre tých, ktorí ju potrebujú a sú dostatočne motivovaní k tomu, aby urobili záväzok vstúpiť do terapie.

Nadštandardná cena za sedenie……………………………60 EUR (prispievate na sedenie pre niekoho, kto si ho nemôže dovoliť vôbec)

Solidárna cena za sedenie ……………………………………50 EUR (prispievate ešte niekomu, koho cena limituje pri rozhodovaní sa o psychoterapii)

Rozumná cena za sedenie……………………………40 EUR (suma pokrýva plný honorár terapeutky)

Sociálna cena za sedenie…..………………………………………..20-30 EUR (cena pre nízkopríjmové skupiny obyvateľov, študentky a študentov, ženy na MD, single rodičov, nezamestnané klientky a klientov a pod.)

___________________________________________________________________

Cena za jednorazovú rodičovskú konzultáciu ………………………50 EUR (nerada pracujem jednorázovo, pretože moja skúsenosť je, že na nájdenie správneho riešenia pre vaše potreby sú zvyčajne afektívne 3 až 4 pokračujúce konzultácie. Niekedy sa stane, že rodič sa potrebuje v niečom uistiť, prípadne prebrať jeden izolovaný problém. Táto intervencia nevylučuje, že sa už neuvidíme, ale je cestou ako začať).

Balíček 3 rodičovských konzultácií ………………………………….140 EUR (ak by bola cena za rodičovské konzultácie pre vás prekážkou, určite sa mi ozvite)

___________________________________________________________________

Consultation in English language…………………………….by agreement (I work also with English-speaking clients, however, if you are a native speaker, I would suggest looking for someone native or close to native)

--

--